Havzan, Havzan Cd. No:87 D:101, 42060 Meram/Konya

GETAT Uzmanı

Ameliyatsız Bitkisel Doğal Yollarla Tedavi Yöntemlerimiz

Konya Alternatif Tıp Doktoru

Necmettin Tüfekci Kimdir?

Necmettin Tüfekci, Konya’da bulunan kliniğinde batı tıp yöntemleri ile alternatif tıp yöntemlerini birleştirmiş uzman bir doktordur. Alternatif tıp sayesinde fiziksel veya ruhsal hastalıklar, kronik veya ruhsal rahatsızlıklar bilgi, beceri veya tecrübe sayesinde tedavi edilmektedir. Dünya Sağlık Örgütü’nün de onayıyla dünyada hızla yayılmaya devam eden ve hastalıkların iyileşmesinde büyük derecede başarıya ulaşan tamamlayıcı tıp, kullanılan yöntemlerin çeşitliliği sayesinde her hastalıkta farklı şekilde uygulanmaktadır. Sadece ilaç ve ameliyatı destekleyen batı tıbbına ek olarak tamamlayıcı tıp yöntemlerinin de bulunması hastalık sahibi insanlar için çeşitlilik ve umut ışığı oluşturmaktadır. 

Uzman Doktor Necmettin Tüfekci olarak siz değerli danışanlarımıza en önemli önerimiz, doktor olmayan ve yetkisiz olarak bu yöntemleri uygulayan firma veya insanlardan uzak durmanızdır. Konya alternatif tıp merkezimizde ilk dikkat ettiğimiz şey steril ve temiz bir ortamda muayenemizi gerçekleştirmektir. Her hastalığa göre uygulanan birçok tamamlayıcı tıp yöntemimiz bulunmaktadır. Bunlardan bazıları; hacamat, sülük tedavisi, hipnoterapi, proloterapi, ozon tedavisi, refleksoloji, akupunktur, mezoterapi ve PRP tedavisidir.

Necmettin Tüfekci Kliniğine Hoşgeldiniz

Kliniğimizdeki Hizmetler

2017 yılından bu yana Konya Meram Özel Necmettin Tüfekci Kiliniği’nde modern tıp ile geleneksel tıbbı kombine ederek hastalarımızı ve danışanlarımızı bütüncül bir yaklaşımla değerlendirerek tedavilerine devam etmekteyiz. Ayrıca kliniğimizde psikolog, diyetisyen ve fizyoterapist olarak ekip arkadaşlarımız bulunmaktadır.

Psikiyatri Hizmeti
Diyetisyen Hizmeti
Fizik Tedavi Hizmeti

Psikolojik hastalıkların tedavisinin kalıcı ve etkili olması uzman psikoloğa ve etkili terapilere bağlıdır. Konya'nın en iyi psikologlarından biri olan Gizem Kaya ile siz değerli danışanlarımıza hizmet vermeye devam ediyoruz.

Panik atak, kaygı bozukluğu, depresyon, sınav kaygısı, odaklanma güçlüğü, hayatınızı mahveden tüm fobilerden kurtulma, evlilik ve aile problemleri gibi tüm psikolojik sıkıntılarınızdan kurtulmak için daha fazla beklemeyin. Kaliteli tedavi ve kalıcı çözüm garantisiyle tedavinizi gerçekleştiriyoruz.

Konya diyetisyen ihtiyacınızda uzman diyetisyenlerimiz Hayriye Karakeçili ile istediğiniz fit ve sağlıklı vücuda sahip olabilirsiniz. 

Diyetisyenlerimiz, bireysel ve kurumsal beslenme danışmanı olarak görev yapmaktadır. Diyet tedavisi ve kanser hastalarının beslenme diyeti, sporcu diyeti, gebelik ve emzirme dönemlerindeki beslenme gibi kişiye özel programlar belirlemektedir. Yeme bozukluklarının tedavisi, troid hastalıkları, protein metobolizması hastalıkları, obezite ve zayıflık hastalıklarının tedavisini  gerçekleştirmektedirler.

Fizik tedavi hizmetini başarıyla gerçekleştiren Türkan Çakır, Konya en iyi fizik tedavi ve rehabilitasyon doktorları arasında yerini almaktadır. 

Kullandığı etkili teknikler sayesinde bel boyun sırt diz gibi ağrı problemlerini ve romatizmal hastalıkları tedavi edebilmektedir. Ayrıca parkinson, bel ve boyun fıtığı, kırıklar, inme, lenfödem gibi hastalıkları Craniosacral Osteopatik Manuel Terapi, Kuru İğneleme, Hirudotherapy, Kinezyolojik Bantlama,  Kupa masaj ve tedavi yaklaşımları ile tedavi etmektedir.

Konya En İyi Fitik Doktoru Uzmanı Profesor Hekim

Konya Uzman Ekibimiz

Necmettin Tüfekci

Necmettin Tüfekci

Uzman Doktor
Konya alternatif tıp doktorları arasında önde gelen uzman doktor olarak her türlü sağlık problemlerinizde bitkisel, doğal tedavi yöntemleriyle yanınızdayım.
Hayriye Karakeçili

Hayriye Karakeçili

Diyetisyen
Konya uzman diyetisyen ve beslenme uzmanı olarak diyabet ve obezite diyetisyenliği, sporcu ve bariatrik cerrahi diyetisyenliği, fitoterapi vebeslenme ve psikoloji ilişkisi üzerine çalışmaktayım.
Gizem Kaya

Gizem Kaya

Psikolog
Konya psikoloji uzmanı olarak, hayat, bazen bize beklenmedik zorluklar ve karmaşıklıklar sunabilir. Bu anlarda destek almak, duygusal ve zihinsel sağlığımızı korumak için önemlidir.

Necmettin Tüfekci Kliniği

Uzman Doktor Eşliğinde Geleneksel Tedavi

Geleneksel ve tamamlayıcı tıp yöntemleri (GETAT Uygulamaları) faydaları, hangi hastalıklara iyi geldiği hakkında hemen bilgi edinmek için arayın. 

Tasarım, Furkan Reklam Ajansı tarafından yapılmıştır.

İletişime Geç

Havzan Mah, Havzan Cd. No:87
D:101, 42060 Meram/Konya

Sosyal Medya Hesaplarımız