Havzan, Havzan Cd. No:87 D:101, 42060 Meram/Konya

Beslenme ve Diyetetik Uzmanı

Uzman Diyetisyen

Hayriye Karakeçili

Necmettin Tüfekci Sağlıklı Yaşam Merkezi

Uzmanlıklarım

Diyetisyen Hayriye Karakeçili, Selçuk Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden 2020 yılında Diyetisyen ünvanı alarak başarı ile mezun olmuştur. Lisans Eğitimini “Konya Şehir Merkezinde Düzenli Egzersiz Yapan Erkek Bireylerde Besinsel Bazlı Ve Formula Olarak Protein Kullanımının Vücut Bileşimi İle İlişkisi” tezi ile sonlandırmıştır.

Lisans eğitimi sırasında birçok kurumda staj yapmış yapmış olan Hayriye Karakeçili , Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi, Konya Dr. Ali Kemal Belviranlı Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi, iki farklı Beslenme ve Diyet Danışmanlık Merkezi ,üç farklı Sağlık Bakanlığı Aile Sağlık Merkezi ve Sağlıklı Hayat Merkezinde staj yapmıştır. Pek çok farklı kurumda yaptığı stajlar ile teorik bilgilerini pratik ile buluşturma imkanı bulmuştur. Hayriye Karakeçili farklı hastalık ve vakalarda uygun beslenme tedavilerini tecrübe etmiştir.

Ayrıca diyabet diyetisyenliği, obezite diyetisyenliği, sporcu diyetisyenliği, bariatrik cerrahi diyetisyenliği, fitoterapi, beslenme ve psikoloji ilişkisi gibi birçok alanda kongre, kurs ve eğitim programlarına katılmıştır.

2020 yılından itibaren Beslenme ve Diyet Uzmanı olarak hizmet vermektedir. 2021 yılından bu yana Uzm. Dr. Necmettin Tüfekci Kliniği’nde diyetisyen olarak görev yapmakdır.

Danışanlarının yaşam şekillerine, sağlık durumlarına, vücut analiz sonuçlarına ve alışkanlıklarına uygun olarak kişiselleştirilmiş beslenme programları ile yaşam kalitelerini, sağlık durumlarını ve özgüvenlerini iyileştirme misyonu ile çalışmaktadır. Danışanları ile yüz yüze görüşmelere ek olarak telefon görüşmeleri ve whatsapp görüşmeleri aracılığıyla da iletişim kurmaktadır. Sağlıklı beslenme alışkanlıklarını yaşam şekli haline getirebilmeleri için anlaşılır, pratik çözüm önerileri sunarak, zorlanmadan sağlıklı beslenme ilkelerini benimsemelerini sağlamaktadır.

Uzmanlık Alanları

Uzmanlık Belgeleri

Bariatrik Cerrahidemetabolik Değişiklikler Diyetetik Beslenme
Beslenme Ve Psikoloji Deyetetik Beslenme Konya
Obeziteyi Tetikleyen Faktörler
Şeker Ve Beyinde Yarattığı Etki Beslenme Uzmanı Konya
Obeziteyi Tetikleyen Faktörler
Uzun Ve Sağlıklı Yaşamda Beslenme Sırları Obezite Tedavisi Konya
Beslenme ve Diyetetik Diploma

““Hayatımda ilk defa bir diyetisyene başvurdum diyet konusunda önyargılarım vardı Hayriye Hanımla tanışana kadar. Güler yüzü, samimi ve motive eden bilgilendirmeleri sayesinde yağ yakarak zayıflamaya başladım hem de hiç aç kalmadım. Beraber oluşturduğumuz diyet listesine verdiği yemek tarifleriyle de renk kattı. Tamamen şekilsiz olan vücudum, şekle girdi ve hiçbir sarkık olmadı. Tek kelimeyle mükemmel.””

Uzman Doktor Necmettin Tüfekçi
Necmettin Tüfekci Kalitesiyle...

Necmettin Tüfekci Kliniği

Uzman Doktor Eşliğinde Geleneksel Tedavi

Geleneksel ve tamamlayıcı tıp yöntemleri (GETAT Uygulamaları) faydaları, hangi hastalıklara iyi geldiği hakkında hemen bilgi edinmek için arayın. 

Tasarım, Furkan Reklam Ajansı tarafından yapılmıştır.

İletişime Geç

Havzan Mah, Havzan Cd. No:87
D:101, 42060 Meram/Konya

Sosyal Medya Hesaplarımız