Havzan, Havzan Cd. No:87 D:101, 42060 Meram/Konya

GETAT (Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp) Uzmanı

Uzman Doktor

Necmettin Tüfekci

Necmettin Tüfekci Sağlıklı Yaşam Merkezi

Uzmanlıklarım

Necmettin Tüfekci, 2004 yılında Ankara Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’ ni kazanmıştır. 2004-2010 yılları arasındaki lisans eğitimini dereceyle tamamlayarak ‘TIP DOKTORU‘ unvanını almıştır. Mesleki hayatına başladığında henüz çok genç olmasına rağmen yıllarını kendini geliştirmeye ve iyi bir doktor olmaya çalışarak harcamıştır. 2011 yılında Selçuk Üniversitesi Acil Tıp Anabilim Dalı’nda başlamış ve 2016 yılında ‘Acil Tıp Uzmanı‘ olmuştur. Gümüşhane Devlet Hastanesi’ nde mecburi görevini tamamlamıştır. Sağlık Bakanlığı onaylı Geleneksel ve Tamamlayıcı tıp uygulamalarının tamamının eğitimini almış ve görevini layıkıyla yerine getirmeye başlamıştır. Tüm GETAT eğitimlerini tamamladıktan sonra Konya’nın Meram ilçesine özel muayenesini açmıştır. Tüm dünyadan danışanlarına başarıyla hizmet verilen Necmettin Tüfekci kliniği başarılarıyla ve hastaların memnuniyetleriyle ismini duyurmaya devam etmektedir.

Uzman Olduğu GETAT Uygulamaları

Sunduğu Hizmetler

Akupunktur, Hacamat, Sülük Tedavisi, Ozon Tedavisi, Mezoterapi, Homeopati, Proloterapi, Fitoterapi, Hipnoterapi, Refleksoloji tedavi yöntemlerini kullanmaktayım. 

Ortopedik hastalıklardan bel fıtığı, boyun fıtığı, diz eklem kireçlenmesi, menisküs yıtrtığı, tendon hasarı, omuz kas yırtığı, donuk omuz, avasküler nekroz, tenişçi ve golfçü dirseği problemlerini tedavi etmekteyim.

Sindirim Sistemi Hastalıklarından ülseratif kolit, crohn hastalığı, spaktik kolon sendromu, kronik gastrit, reflü özofajit, mide ülseri, kronik kabızlık – ishal, hemoroid – basur, anal fissür, kronik hepatit, sarılık, safra kesesi taşı tedavisi uygulamaktayım.

Romatolojik hastalıklardan romatoid artrid, fiblomiyalji, ankilozan spondilit, behçet hastalığı, ailevi akdeniz ateşlenmesi, psoriatik artrit, sistemik lupus eritematozus tedavisi yapmaktayım.

Dermatolojik hastalıklardan sedef hastalığı, egzema, ürtiker, gül hastalığı, vitiligo tedavisi uygulamaktayım.

Endokrinolojik hastalıklardan hipotiroidi, hipertroidi, haşimato tiroidi, multilp nodüler guatr, polikistik over sendromu, endometriozis, erken menopoz, infertilite – kısırlık, diyabet – şeker hastalığını tamamlayıcı tıp ile çözüme kavuşturmaktayım. 

Psikiyatrik hastalıklardan panik atak, kaygı bozukluğu, depresyon, sosyal fobi, diğer fobiler, sınav kaygısı, odaklanma bozukluğu gibi birçok psikolojik rahatsızlığı iyileştirmekteyim.

Solunum sistemi rahatsızlıklarından saman nezlesi, astım, koah, bronşit, kronik sinüzit sıkıntılarını çözmekteyim.

Kadın hastalıklarından adet düzensizliği, ağrılı adet sancısı, yumurtalık kisti, erken menopoz rahatsızlıklarını tedavi etmekteyim.

Metabolik hastalıklardan obezite – şişmanlık, kilo alamama – zayıflık, metabolik sendrom, bağışıklık sistemi zayıflığı, genel detoksifikasyon hastalıklarını tedavi etmekteyim.

Uzmanlık Belgeleri

Acil Tıp Asistanlık Sempozyumu Sertifikası
Acil Tıp Asistanlık Sertifikası
Acıl Tıp Teşekkür Belgesi
Acil Tıp Usg Eğitim Sertifikası
Acil Tıp Uzmanlık Diploması
Akupunktur Tedavisi Uygulama Sertifikası
Deney Hayvanları Kullanım Diploması
Fitoterapi Tedavisi Uygulayıcısı Diploması
Gaps Practitoner Traning Kursu Sertifikası 1
Gazi Üniversitesi Doktorluk Diploması
Hipnoz Tedavisi Uygulama Sertifikası
Homeopati Tedavisi Uygulayıcı Sertifikası
İş Sağlığı İşyeri Hekimliği Belgesi
Kupa Tedavisi Uygulama Sertifikası
Madde Bağımlılığı Tedavisi Sertifikası
Mezoterapi Uygulayıcı Sertifikası
Ozon Tedavisi Uygulama Sertifikası
Proloterapi Tedavisi Uygulama Sertifikası Konya
Refleksoloji Masajı Uygulama Sertifikası
Sülük Tedavisi Uygulama Sertifikası
Uluslararası Tamamlayıcı Tıp Uygulayıcı Sertifikası
Yaşam Koçluğu Sertifikası

“Babamın enfeksiyon rahatsızlığından sonra vücut direnci ,kilo ve sürekli uyku hali sorunu için ozon tedavisi ve 2 ek tedavi aldı 1 buçuk ayın sonunda faydasını gördük şükür. Doktor beyin ve çalışan arkadaşların da güler yüzlü ve her konuda yardımcı olmaları da çok güzel başarılarının devamını dilerim.”

Uzman Doktor Necmettin Tüfekçi
Necmettin Tüfekci Kalitesiyle...

Necmettin Tüfekci Kliniği

Uzman Doktor Eşliğinde Geleneksel Tedavi

Geleneksel ve tamamlayıcı tıp yöntemleri (GETAT Uygulamaları) faydaları, hangi hastalıklara iyi geldiği hakkında hemen bilgi edinmek için arayın. 

Tasarım, Furkan Reklam Ajansı tarafından yapılmıştır.

İletişime Geç

Havzan Mah, Havzan Cd. No:87
D:101, 42060 Meram/Konya

Sosyal Medya Hesaplarımız