Havzan, Havzan Cd. No:87 D:101, 42060 Meram/Konya

Psikolog

Gizem Kaya

Necmettin Tüfekci Sağlıklı Yaşam Merkezi

Uzmanlıklarım

Psikolog Gizem Kaya, Aile ve Çift Danışmanlığı, Eş Terapisinde Aldatma, Cinsel Terapi, Boşanma- Yeniden Evlenme Süreci, Akraba Evlilikleri, Kök Aile Sorunları, Ergen ve Çocuk Danışmanlığı ve Yetişkin Terapistidir.
Bilişsel Davranışçı Terapi, Sınav Kaygısı, Stres Yönetimi, Depresyon, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Panik Bozukluk, Sosyal Anksiyete Bozukluğu, Yaygın Anksiyete Bozukluğu, Travma Sonrası Stres Bozukluğu, Kaygı Bozukluğu, Bağımlılık Tedavisi, Yeme Bozuklukları alanlarında uzmanlık sunmaktadır.
Konya’da doğmuş ve 2018 yılında başladığı Cyprus International University de ise Psikoloji lisansını tamamlamıştır. Lisans eğitimi sürecinde Türk Psikoloji Öğrencileri Çalışma Grubu (TPÖÇG) sosyal sorumluluk projelerinde aktif olarak yer almış, staj faaliyetlerine katılmıştır. Özel Eğitim, Diyaliz Merkezleri ve Kadem Vakfında gönüllü psikolog olarak kendini geliştirmeye devam etmiştir. 2 yıl Psikolojik Danışmanlık hizmeti sunmuştur. Şuan da Uzm.Dr Necmettin Tüfekçi Muayenehanesinde danışan kabulü yapmaktadır.
Türkiye’de ve yurtdışında bulunan eğitimlere katılarak sertifikalar almıştır.

Uzmanlık Alanları

Uzmanlık Belgeleri

Dr Necmettin Tüfekçi Psikolog
Psikolog Konya
Gizem Kaya Yüksek Şeref Belgesi
Gizem Kaya Konya Psikolog Dr Necmettin Tüfekçi
Gizem Kaya Psikolojik Danışman
İlişki Danışmanlığı Ve Aile Danışmanlığı
BDT Gizem Kaya
İlişki Pusulası Gizem Kaya
Eğitim Sertifikası Gizem Kaya

““Hayatımda ilk defa bir diyetisyene başvurdum diyet konusunda önyargılarım vardı Hayriye Hanımla tanışana kadar. Güler yüzü, samimi ve motive eden bilgilendirmeleri sayesinde yağ yakarak zayıflamaya başladım hem de hiç aç kalmadım. Beraber oluşturduğumuz diyet listesine verdiği yemek tarifleriyle de renk kattı. Tamamen şekilsiz olan vücudum, şekle girdi ve hiçbir sarkık olmadı. Tek kelimeyle mükemmel.””

Uzman Doktor Necmettin Tüfekçi
Necmettin Tüfekci Kalitesiyle...

Necmettin Tüfekci Kliniği

Uzman Doktor Eşliğinde Geleneksel Tedavi

Geleneksel ve tamamlayıcı tıp yöntemleri (GETAT Uygulamaları) faydaları, hangi hastalıklara iyi geldiği hakkında hemen bilgi edinmek için arayın. 

Tasarım, Furkan Reklam Ajansı tarafından yapılmıştır.

İletişime Geç

Havzan Mah, Havzan Cd. No:87
D:101, 42060 Meram/Konya

Sosyal Medya Hesaplarımız